Praca z dziećmi jest nasza pasją.

Warsztaty z misją zostały powołane przez Fundację z Pompą – Pomóż Dzieciom z Białaczką, która otacza opieką Klinikę Pediatrii, Hematologii i Onkologii UCK w Gdańsku, jej pacjentów i ich rodziny. Otrzymają tu wsparcie już po zakończeniu leczenia szpitalnego – psychologiczne i w postaci warsztatów. Po pomoc może zgłaszać się także personel. Nasza siedziba znajduje się na styku dzielnic Oliwa i Strzyża od 2018 roku. Przez pierwszy rok trwał remont pomieszczeń pozyskanych od miasta. Zajęcia odbywają się od 2019 roku. Pandemia zatrzymała możliwość organizacji spotkań i warsztatów, dlatego teraz wracamy ze zdwojoną energią.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało swoje zainteresowania i poznawało rówieśników, potrzebujesz rozmowy ze specjalistą, który pomoże Ci w podnoszeniu satysfakcji z życia, przyjdź do nas! Dla onkorodzin nasze usługi są bezpłatne.

Warsztaty z misją.

Zapraszamy Was do naszej pracowni na zajęcia twórcze i relaksacyjne. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje także w formie zajęć mobilnych poza pracownią. Nasze warsztaty wyróżnia ich misja. Dochód przeznaczamy bowiem na zajęcia kreatywne i wsparcie psychologiczne chorych onkologicznie dzieci z Pomorza, pacjentów Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii UCK w Gdańsku.

Nie chcemy czekać na darowizny, bierzemy sprawy w swoje ręce.